Msza święta i nabożeństwa

Msza św.  w niedzielę o godz. 8:00 i 11:00.   Msza św. w ciągu tygodnia o godz. 17:00, w soboty o godz. 8:00.  Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie przed Mszą św.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. W pilnych sprawach można kontaktować się o każdej porze dnia.

Biblioteka parafialna, która mieści się w Domu Parafialnym, czynna w każdy  piątek po Mszy św.

Nabożeństwa fatimskie

Od maja do października w pierwszą sobotę miesiąca - nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00.

Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego

W każdy trzeci piątek miesiąca - nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny Kowalskiej.

Nabożeństwo ku czci św. Anny i Joachima

Każdego 26 dnia miesiąca przez cały rok nabożeństwo ku czci św. Anny i św. Joachima - patronów kościoła i parafii.

Nabożeństwo w intencji nienarodzonych

Każdego 25 dnia miesiąca - Nabozeństwo w intencji nienarodzonych i ich rodziców

sobota,
27 maja 2017