PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc w zbieraniu plastikowych nakrętek, które przekazaliśmy do Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie.
    W dalszym ciągu prosimy o zbieranie nakrętek i przynoszenie ich do kościoła lub Domu Parafialnego w piątki i niedzielę. Przypominamy, że dla nas to drobiazg a dla chorych dzieci to wielka pomoc. Każda nakrętka się liczy.
      KSM Oddział Niewodna.

PODZIĘKOWANIE

Powoli dobiegają końca prace mające na celu zabezpieczaniu usuwiska przy niewodzkiej drodze i zabezpieczeniu fundamentów kościoła. Już teraz pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Strzyżowie i Zarządowi Dróg Powiatowych ze Strzyżowa za trud załatwienia funduszy na ten cel z Budżetu Państwa i za wszelką pomoc związaną z wyżej wspomnianymi pracami
    Pragnę również podziękować firmom, które pracowały i jeszcze pracują przy zabezpieczaniu usuwiska i fundamentów kościoła.
Bóg zapłać!

niedziela,